Ģimenes dienas Abavas senlejā

Tukuma novada pašvaldībā laika posmā no 2022. gada 25. jūlija līdz 2022. gada 15. septembrim tiek īstenots projekts Nr. 2022.LV/ĢDP/116 “Ģimenes dienas Abavas senlejā”.
Projekts tiek īstenots Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “Ģimenei draudzīga pašvaldība” atklāta projektu konkursa “Ģimenei draudzīgas vides veidošana” ietvaros. 
Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Projektu īsteno Biedrība “Palēciens Tev” sadarbībā ar Tukuma novada Sociālo dienestu.
Projekta finansējums: 6 996, 22 EUR

Projekta ietvaros tika īstenots pasākumus 12 Tukuma novada daudzbērnu ģimenēm, kopā projekta aktivitātēs piedalījās 64 cilvēki, no kuriem 19 bija vecāki un 45 bērni. 
Ģimenes piedalījās 2 dienu pasākumā, kurš notika viesu namā Villa Taka. Kopīgi mēs darbojāmies radošās darbnīcās, mācījāmies sadarboties, apguvām āra dzīves prasmes, spēlējām spēles un gatavojām veselīgas un gardas maltītes, kā arī vienkārši atpūtāmies un mācījāmies novērtēt savus resursus, apzināties savas ģimenes vērtības un stiprinājām tās. Projektā piedalījās ģimenes no Tukuma pilsētas, Sēmes, Slampes, Zentenes un Tumes pagasta.
Pasākuma laikā notika ģimeņu fotografēšana ar mērķi pozitīvas piemiņas saglabāšanai par pasākumu. Ģimeņu fotogrāfijas ir izstādītas Tukuma novada Sociālajā dienestā

Papildu informācijai:
Aiga Latišenko
Biedrība “Palēciens Tev”
Tel. +371 28286356
e-pasts: alatisenko@yahoo.com