Ģimenes dienas Abavas senlejā

Tukuma novada pašvaldībā laika posmā no 2022. gada 25. jūlija līdz 2022. gada 15. septembrim tiek īstenots projekts Nr. 2022.LV/ĢDP/116 “Ģimenes dienas Abavas senlejā”.
Projekts tiek īstenots Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “Ģimenei draudzīga pašvaldība” atklāta projektu konkursa “Ģimenei draudzīgas vides veidošana” ietvaros. 
Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Projektu īsteno Biedrība “Palēciens Tev” sadarbībā ar Tukuma novada Sociālo dienestu.
Projekta finansējums: 6 996, 22 EUR
Projekta mērķis ir īstenot pasākumus 16 Tukuma novada daudzbērnu ģimenēm, kuri  ietver dažādas aktivitātes, kas vērstas uz ģimenes kopā būšanu un sadarbošanos dabas izzināšanā, sportiskās darbībās, radošās nodarbēs un piknikošanā ar mērķi stiprināt ģimenes vērtību veidošanu un veselīga dzīvesveida piekopšanu. Projekta ietvaros 16 ģimenes piedalīsies 2 dienu pasākumā, kurā kopīgi dosimies pārgājienā, radošās darbnīcās, spēlēsim spēles un gatavosim veselīgas un gardas maltītes un arī vienkārši atpūtīsimies un mācīsimies novērtēt savus resursus, apzināties savas ģimenes vērtības un stiprināt tās.  Pasākuma laikā paredzēta ģimenes fotografēšana ar mērķi pozitīvas piemiņas saglabāšanai par pasākumu, kā arī informēt un aktualizēt ģimeniskās vērtības, organizējot foto izstādi Tukuma novada domē.

Papildu informācijai:
Aiga Latišenko
Biedrība “Palēciens Tev”
Tel. +371 28286356
e-pasts: alatisenko@yahoo.com