Tukuma novada sociālā dienesta Invalīdu dienas centrs "Saime" 2014.gada 17.decembrī Katrīnas laukumā, Tukumā, rīko Ziemassvētku pasākumu "Katrīnas ķekatnieki"

Katrīnas ķekatnieki

Ai, bagāti Ziemassvētki,

Lejiņā nogājuši!

Tekam, veci, tekam, jauni,

Velkam svētkus kalniņā.

Tukuma novada sociālā dienesta Invalīdu dienas centrs "Saime" 2014.gada 17.decembrī Katrīnas laukumā, Tukumā, rīko Ziemassvētku pasākumu "Katrīnas ķekatnieki". Pasākumā aicināti draugi un sadarbības partneri no Kurzemes, Vidzemes un Zemgales aprūpes iestādēm un dienas centriem.

Ziemassvētku svinēšana kopā ar draugiem "Saimei" ir kļuvusi par tradīciju, jo tā ir iespēja visiem kopā jauki pavadīt laiku, daloties pieredzē un demonstrējot sagatavotos priekšnesumus.

Šogad "Saime" Ziemassvētkus svinēs pie Katrīnas egles kopā ar folkloras ansambli "Milzkalnieki". 2014.gads Invalīdu dienas centrā "Saime" ir seno tradīciju apgūšanas gads, folkloras ansamblis "Milzkalnieki" ir saprotoši, atsaucīgi un zinoši skolotāji. Ziemassvētku svinēšana tradīciju garā ir otrais kopīgais pasākums invalīdu dienas centram "Saime" un folkloras ansamblim "Milzkalnieki". Pirmais kopīgais pasākums bija vasaras saulgriežu svinēšana jeb uguns rituāls.

Ziemassvētku pasākumā gan dziedāsim dziesmas, gan minēsim mīklas, gan iesim rotaļās. Pats svarīgākais notikums šajā dienā būs Katrīnas egles rotāšana ar pašu darinātiem rotājumiem.

Pasākuma programma:

12:30 - 13:00 pulcēšanās Katrīnas laukumā Tukumā

13:00 - 13:10 pasākuma atklāšana

13:10 - 15:30 viesu priekšnesumi, egles rotāšana, ķekatās iešana kopā ar folkloras ansambli "Milzkalnieki"